Izolacja metodą natryskową na: beton, blachę, styropian, drewno.

Metodę natrysku piany poliuretanowej stosuje się do wykonania izolacji cieplnych na różnorodnych podłożach np. betonie, stali, blasze, drewnie itd. Zaletą tej metody jest równomierne przyleganie warstwy natryskiwanej do powierzchni powodując szczelną membranę pomiędzy środowiskiem wewnętrznym budynku a otoczeniem z zewnątrz, co umożliwia skuteczne i efektywne uszczelnienie nawet nierównych powierzchni i ubytków. Konstrukcje mogą być wzniesione całkowicie przed wykonaniem prac izolacyjnych. Warstwa natryskiwanego ocieplenia, która przylega do elementów konstrukcyjnych budynku, jest jednorodna, łatwo zmywalna i chemicznie odporna.

Popraw izolację budynku rolniczego!!!

Mamy sprzęt i wiedzę, aby naprawić praktycznie większość uszkodzeń i wad technologicznych materiałów użytych do izolacji budynku inwentarskiego/rolniczego. Poczujesz komfort cieplny już po kilku godzinach od zakończenia naszych prac. Gwarantujemy szybkie rozwiązanie twojego problemu. Jesteśmy elastyczni czasowo i nasze prace wykonujemy także w weekendy.

Wartość izolacyjna

Cechą izolacji z pianki pur jest bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła U. Po natrysku uzyskujemy warstwę izolacji o wysokich parametrach termoizolacyjnych z maksymalną redukcją mostków termicznych, którego występowania nie da się całkowicie wyeliminować przy tradycyjnych materiałach izolacyjnych. Izolacja z pianki poliuretanowej wypełnia najwęższe szczeliny i miejsca, do których dostęp jest utrudniony, bądź niemożliwy. Uzyskujemy w ten sposób bezspoinową warstwę, ściśle przylegającą do elementów konstrukcyjnych budowli tj. legarów, stropu, krokwi etc.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej Akceptuję