O nas

Najcenniejszym naszym kapitałem jest grono bardzo dobrych operatorów natrysku pianki, wykwalifikowanych podczas prac izolacyjnych w ciągu ostatnich dziewięciu lat.

Każdy obiekt do izolacji traktowany jest indywidualnie i analizowany na podstawie wizyty naszego specjalisty, a zatem tego, który w sposób najbardziej profesjonalny i rzetelny zrozumie problem. Nie bez znaczenia jest również fakt, że mamy między sobą bardzo dobre relacje oparte na szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Nasz atut to wykonywanie usług na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Dysponujemy trzema samochodami fabrykami (dwa wyposażone w agregaty prądotwórcze). Swoje usługi wykonujemy na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami.

Poznaj nas

Od kilku lat jesteśmy przyjaciółmi. Mimo problemów ze współpracą osób prowadzących w Polsce podobne działalności udało nam się połączyć nasze wieloletnie doświadczenie i dzielić się nim podczas izolacji budynków z sektora rolniczego i przemysłowego. Mamy za sobą tysiące metrów kwadratowych natryskowej pianki izolacyjnej oraz powłok hydroizolacyjnych. Znacznie ograniczyliśmy koszty energii dla setek właścicieli nieruchomości.

Mamy sprzęt i wiedzę, aby naprawić praktycznie większość uszkodzeń i wad technologicznych materiałów użytych do izolacji budynku inwentarskiego/rolniczego. Poczujesz komfort cieplny już po kilku godzinach od zakończenia naszych prac. Gwarantujemy szybkie rozwiązanie twojego problemu. Jesteśmy elastyczni czasowo i nasze prace wykonujemy także w weekendy.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej Akceptuję